×
مبلغ کل خرید : 0تومان

درمان ریزش مو در مردان

درمان ریزش مو در مردان


ریزش مو در مردان پدیده ای غیر قابل اجتناب است و بسیاری از مردان در سنین بالا به این عارضه دچار می شود و به همین سبب به دنبال راهی برای درمان ریزش مو می باشند .
ریزش مو در مردان معمولا از  40 الی 50 سالگی شروع می شود و حدودا 85% مردان در 50 سالگی مشاهده می کنند که تار موهایشان نازک شده است . البته این ریزش مو ممکن است در سنین پایین  هم اتفاق بیافتد .

درمان ریزش مو

از علل ریزش مو مردان می توان استرس ، وراثت ، تغذیه نامناسب و ... را نام برد که در ادامه به توضیح هر کدام از این موارد می پردازیم .

 

وراثت :


می توان گفت شایع ترین دلیل ریزش مو وراثت می باشد. ریزش مو هم می تواند مانند سایر ویژگی ها  از پدر یا مادر به فرزند برسد در این روش ازدیاد هورمون DHT موجب ریزش مو میشود .  این نوع ریزش مو معمولا از سنین 25 سالگی آغاز می شود  .  

 

التهاب :


یکی دیگر از عوامل ریزش مو در مردان التهاب می باشد . التهاب ممکن است در بخش های مختلفی از بدن به وجود بیاید  که در آن صورت ممکن است موجب سکته قلبی ، آلزایمر و یا ریزش مو بشود .

 

مصرف بیش از حد آهن :


از عناصر ضروری در بدن انسان آهن می باشد که در تولید خون به کار میرود . در صورتی که میزان آهن در بدن انسان بیش از اندازه افزایش یابد موجب بیماری هایی همچون ریزش مو ، دیابت و کبد چرب می شود .

 

کمبود ویتامین و مواد معدنی :


رژیم غذایی و مواد غذایی مصرفی در صورتی که شامل ویتامین های ضروری نباشند ممکن است باعث ریزش مو شوند کمبود ویتامین D  و ویتامین های گروه ب از جمله این موارد می باشد.


تمامی این موارد ممکن است به ریزش موی شما بیانجامد و باید به دنبال راهی برای درمان ریزش مو سر خود باشد .  ریزش مو مردانه معمولا از محل رویش موها آغاز می شود و به تدریج عقب تر می رود تا وسط موی سر خالی می شود .

برای درمان ریزش مو مردانه روش های بسیاری وجود دارد .

یکی از این روش ها استفاده از شامپوی ضد ریزش مو می باشد . شرکت doocareiran  به فروش شامپو ضد ریزش مو می پردازند . شما در صورت ریزش مو سر خود می توانید با مشورت با کارشناسان ما علل آن را یافته و اقدام به یافتن راهی برای درمان ریزش خود نمایید .

ریزش مو مختلف دارای روش های درمانی متفاوتی هستند و شما با مشورت با کارشناسان ما می توانید از اثربخشی شامپوی ضد ریزش مو dooricare بر روی موهای خود اطمینان یابید .
از جمله روش های دیگر برای درمان رویش مجدد مو لیزر می باشد که در این روش ریشه مو را به وسیله لیزر تحریک می کنند .

کاشت مو نیز روش دیگری برای درمان ریزش مو می باشد که دارای هزینه نسبتا بالایی می باشد . بنابراین شما با توجه به خصوصیت مو و نحوه ریزش مو و همچنین مشورت با کارشناسان خبره می توانید مناسب ترین روش درمان رویش مجدد مو  را انتخاب نمایید .

شنبه ۱۳-۰۵-۱۳۹۷
برچسب ها:

دسته‌ها